DOLAR: 5.90 TL
EURO: 6.65 TL

Vuslat son bölümün ardından 6. bölüm fragmanı yayınlandı!

4 ay önce
637 kez görüntülendi

Vuslat son bölümün ardından 6. bölüm fragmanı yayınlandı!

11 Şubat 2019 Pazartesi akşamı saat 20.00 de Trt 1 de yaşanacaklar fragmanda olanlar şöyle;

5. bölümde hasret den bahsedilen dizide bir kere daha döngüye girilmiş, Feride’nin başına gelen bu kez Aziz’in başına gelecek. Ne gelmişti Feride’nin başına? Aziz’in emaneti olan köstekli saati zamanı gelince Aziz Feride’den alacaktı. Aldı da Salih baba söylemişti Feride ye, zamanı gelince sahibi senden alacak diye. Şimdi ise, Feride’nin olan hayatını kurtaran broş Salih baba tarafından Aziz de ve zamanı gelince Feride Aziz den alacak. Böylece döngü tamamlanmış olacak.

Geçmişin izleri bugüne taşınıyor. Salih baba aslında dünyaca çok ünlü bir beyin cerrahı ve Prof. Dr Salih Koluber. Dergilerde gazetelerde zamanında hakkında haberler yapılmış birisi ve gazete haberini yakıyor. Neden yakıyor acaba? Bir sır var ama ne? Neden Doktorluğu Bıraktı? Bırakmak zorunda mı kaldı? Neler oldu öğreneceğiz. Salih babanın da dediği gibi her şeyin bir vakti saati var.

Aziz ile Kerem çocukken oyun oynarken topları kuyuya düşer, Almak için biri kuyuya iner yada inmek ister ki bu bana göre Kerem dir. Aziz de Kerem’i kuyudan kurtarmıştır. Şimdi ise Fırat Kerem yüzünden bir çıkmaz kuyunun içine düşmek üzeredir. Kerem Fırat’ı kurtarması için Aziz’e bir fırsat vereceğini söyler. Bakalım Aziz ne yapacak? Fırat’ı bu çıkmaz kör kuyudan nasıl kurtaracaktır. Tabela  Feride ye de durumu nasıl açıklayacaktır? Nede olsa Feride Aziz’in Fırat’ı kaçıran kötü biri, katil birisi olduğunu düşünmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık