DOLAR: 5.55 TL
EURO: 6.16 TL

Vuslat Dizisi 4. Bölüm Fragmanı

6 ay önce
295 kez görüntülendi

Vuslat Dizisi 4. Bölümde neler oluyor ?


Vuslat Dizisi 4. Bölüm Fragmanı

Yapımını A23 Medya’nın, yönetmenliğini Barış Yöş’ün üstlendiği ve senaryosunu Betül Yağsağan’ın kaleme aldığı Vuslat, 21 Ocak Pazartesi akşamı 3. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Başrollerini Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Ümit Kantarcılar ve Mehmet Özgür’ün paylaştığı ve kadrosunda Baran Bölükbaşı, Pelin Uluksar, Serra Pirinç, Gamze Süner Atay, Erdem Akakçe, Özcan Varaylı, Şeyla Halis, Gözde Kaya gibi önemli isimlerin yer aldığı Vuslat yine etkileyici bir bölüm ile ekrandaydı.

Vuslat dizisinin 4. yeni bölümü ise 28 Ocak Pazartesi akşamı TRT1 ekranında olacak.Tüm karakterlerin insana ait hallerini İbni Arabi’nin Satranc-ı Urefa oyunu ile anlatan Vuslat’ın yeni bölümünde neler olacağı merakla beklenmekte… Videodan 4. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Son bölümüm peşinden gözler 4. bölüm fragmanına çevrilir.

Vuslat Dizisi 4. Bölüm Fragmanı


Aziz ve Abdullah suçsuz yere girdikleri hapisten çıktılar. Hayır gibi görünen şer, şer gibi görünen hayır. Ve Mihnetin ağır imtihanından Feride ve ailesi Aziz ve ailesi zor günlerden geçerken Aziz ve Feride bu çıkmazlar içerisinde günden güne birbirlerine daha da yakınlaşmaktalar.
Kerem sayesinde artık Feride Aziz’in şirketinde çalışmaya başladı. Aziz’in de bundan haberi yoktu Kerem şirket yemeği diyerek Feride ve Aziz’i bir araya getirdi. Aziz de Feride de bu durum karşısında çok şaşkındılar. Feride ağlayarak mekandan ayrılırken Aziz de arkasından çıktı. Fırat’ın arkadaşlarından olan ve öldürülen adamlardan birisinin abisi Aziz’e ulaşmayı başardı ve onu öldürmesi için adamlarına emir verdi. Susturucu takılmış silah ile hedefte Aziz vardı ama vurulan Feride oldu.

Feride ölmedi çünkü kurşun Salih babanın Feride ye verdiği kendi eli ile kalbinin oraya taktığı broşa denk gelmişti. Feride Aziz’in hayatını kurtarmış, Broşta Feride’nin hayatını kurtarmıştı. Salih baba boşuna takmamıştı o broşu.

4. Bölüme ait ip uçlarının olduğu fragmanda

Aziz can borcu olduğu Feride ile yakından ilgilenip ona hastanede su içiriyor.  Feride hemen iyileşiyor ve ayağa kalkıyor. Abdullah da kurşun isabet eden broşu Feride’nin babasına veriyor. Konuşmalar kesilmiş ama Abdullah herşeye üzülme, nasip kader diyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık