DOLAR: 5.55 TL
EURO: 6.16 TL

Vuslat 5.Bölüm fragmanı

6 ay önce
322 kez görüntülendi

Vuslat 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Vuslat 5. yeni bölüm fragmanı

Vuslat 5. yeni bölüm fragmanı son bölümün hemen ardından ekrana geldi. Vuslat dizisi son bölümde; Feride Kerem ve Aziz’in yanından ayrıldıktan sıonra restoran çıkışında vuruluyor. Aziz yaşanan olayın sorumlusunu bulmak için Kerem’i görevlendiriyor. Ferit, yeni bir araba ve hediyelerle eve gelir ama babasından hiç beklemediği bir tepki ile karşılaşıyor.

Kerem, Feride’yi vuran kişinin kimliğini kara kaplı defterden buluyor. Can annesi ve babasının Ferit yüzünden tartışmalarını duyuyor ve evden kaçıyor İşte Vuslat 5. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar…

Vuslat dizisinin 5. bölüm fragmanını izle. Vuslat 5. bölümü 4 Şubat 2019 Pazartesi günü TRT 1’de.

Vuslat 5.bölüm fragmanı izle! TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Vuslat yeni bölümü izleyenlerin karşısına çıktı.Aziz bir yandan Feride’ye karşı neler hissettiğinin farkına varmaya çalışıyor.Gittiği her yerde Meczup ile karşılaşması karşısında neler olduğuna anlam veremiyor. Kerem ise amacına ulaşmadığı her gün daha ileriye gitmeye çalışıyor.Peki Vuslat 5.bölüm izle! Yeni bölüm ilk sahne! Aziz ne yapacak? Vuslat 4.son bölüm full izlemek için detayları haberimizde bulabilirsiniz..

VUSLAT DİZİSİ KONUSU

Aziz, babası ve annesinin devleştirdiği holdingin başında tek yönetici olarak bulunmakta ve kendi dünyasında Tanrıcılık oyunu oynamaktadır. Feride’ye âşık olduğu andan itibaren kendini ve hayatı sorgulamaya başlar. Ancak Aziz konumundaki biri için vazgeçmesi gereken çok fazla şey vardır.

Feride; babası, üvey annesi ve kardeşleri ile birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Faik Süheyla ile birlikte açtığı terzi dükkanını çalıştırmakta ancak Hasibe’nin bitmez tükenmez istekleri ve çocukların masraflarına yetişememektedir. Feride babasına yardım etmek para için bir butikte çalışmaya başlar. Böylece baba kız evi geçindirmek için didinmektedir.

Feride bir gece Aziz’in işlediği ve bariz bir şekilde örtbas ettiği bir cinayetlere şahit olur. Polise şikâyet etmekte kararlıdır. Ancak Feride polise gideceği anda, kardeşi Fırat’ın da işin içinde olduğunu öğrenir. Aziz, tek başına savaşan bu kızı bir böcek gibi ezmeye yetecek kadar güçlüdür. Feride ise ne yapacağını bilmez bir halde.

Bu karışık süreçte Aziz, Feride’ye âşık olacak; Feride de Aziz’e ilgi duymasına rağmen gururu Aziz’e yaklaşmasına engel olacaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık