DOLAR: 5.69 TL
EURO: 6.29 TL

Ücretsiz Responsive WordPress Temaları

11 ay önce
584 kez görüntülendi

En İyi Ücretsiz Responsive WordPress Temalar

WordPress, web üzerinde tartışmasız en çok tercih edilen CMS platformudur. WordPress CMS’nin popülerliği ve gelişimi nedeniyle, WordPress tarafından desteklenen siteler için özel olarak hazırlanmış temalar da pazarda önemli bir ün kazandı. Kullanıcılar WordPress temalarını severler çünkü ağrısızdır ve blog , kişisel, kurumsal ve portföy siteleri gibi bir web sitesi oluşturmak en iyisidir. Ancak, kaliteli WordPress temaları bulmak kolay değildir; İşte bu yüzden en iyi ücretsiz WordPress temalarını bir araya getirmeye karar verdim. Bu temaların çoğu, kesinlikle aklınızı uçuracak şaşırtıcı özellikler içerir. Dolayısıyla, bir sonraki projeniz için kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz WordPress temalarının listesi:

1- Shapely – One Page WordPress Teması 

wp temaları

Shapely, WordPress web siteleri için inanılmaz bir ücretsiz WordPress temasıdır ve web geliştirme sürecini büyük ölçüde geliştirebilir. Bu ürün hem pratik hem de güzel, müthiş işlevselliği hayret verici grafiklerle harmanlayarak yönetiyor. Tabii ki, tasarımı Android, iOS ve Windows telefonları, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve masaüstü bilgisayarlarla uyumlu olacak. Ayrıca, keskin grafikler, keskin metinler ve çığır açan vektör ikonlarının keyfini çıkarmanızı sağlayan yüksek çözünürlüklü Retina ekranlarını da destekler. Nişanlığına rağmen, ürün tüm faaliyet alanlarına açık kalıyor. Web siteniz İletişim Formu 7, Google Analytics, Yoast SEO ve Yerçekimi Formları gibi üretken WordPress eklentileri ile uyumlu olacaktır.

WooCommerce üzerinden kişisel mağazalar oluşturmayı tercih edenler için online satışlar sabit bir gelir kaynağı olabilir. Süreç oldukça sezgisel olduğu için kodlama veya uzmanlık bilgisine ihtiyaç yoktur. Bu temanın temel özellikleriyle ilgili daha fazla bilgi için, bilgilendirici doküman dosyasını okuduğunuzdan emin olun. Site sahipliğinin en zorlu yönlerinden size yürümeyi vaat ediyor. Daha pratik bir eğitim için canlı bir demo mevcut. Yüksek eğitimli destek personeli, müşterilerinin sorunlarını çözmek için bekliyor.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİR  DEMO

 

Illdy – Ücretsiz  WordPress Şirket  Teması

 Ücretsiz Responsive WordPress Temalar 2018
Illdy, inanılmaz derecede esnek ve inanılmaz derecede avant-garde WordPress yaratıcı çok amaçlı web sitesi temasıdır ve özenle ve özenle tasarlanmış ve tamamen ücretsiz olan en kapsamlı ve en kapsamlı WordPress teması olacak şekilde tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

Güçlü WordPress Live Customizer  altyapısı ve yapılandırılabilir widget’lar ve Retina için hazır ikonlar ve kısa kodlar, çok sayıda ve çeşitli düzen ve şablon sayfalarının üstünde yer alan Illdy, her türden ve her türden sofistike, modern web sitelerinin hazırlanması için tamamen hazırlanmıştır. Tek bir kod satırı yazmak zorunda kalmadan, kutudan çıkar çıkmaz derin özellikler. Güçlü ve yenilikçi Bootstrap kodlaması üzerine inşa edilen Illdy, bilinen tüm cihazlara, tarayıcılara, platformlara ve ekran boyutlarına veya yönlerine doğal bir şekilde uyum sağlar, böylece Illdy web siteleriniz her zaman en keskin şekilde görünürler. Illdy’in İletişim Formu 7 desteği ile SEO Yoast! eklenti entegrasyonu ve muhteşem NextGEN Galeri teknolojisi; Yapmanız gereken tek şey içerik eklemek, arkanıza yaslanıp keyfini çıkarmak!

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİR   DEMO

3- Tyche – Ücretsiz e-Ticaret Teması

Tyche özel bir moda ve e-ticaret  WordPress teması. Büyük miktarda gelişmiş kaliteye sahiptir ve iyi belgelenmiştir. Reklamlar için bir banner ile satış odaklı bir tasarıma sahip ve bir alışveriş sepeti sunuyor. Ücretsiz kargo ve bir abonelik günlüğü hesabı da mevcuttur. Tyche, harika WooCommerce eklentisiyle uyumludur. Tasarımını Öne Çıkanlar, En Çok Arananlar, Trendler ve daha fazlası gibi akıllıca düşünülmüş bölümlere ayırır. Basit, pürüzsüz renkli bir tasarım ve temiz bir kod ile elde edersiniz. Bu son derece özelleştirilebilir ve duyarlı temayı hemen alın! Gel Tyche olsun! Ücretsiz WordPress e-Ticaret Teması

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİR     DEMO

4- Portum – Ücretsiz Şirket  WordPress Teması

Ücretsiz Şirket  WordPress Teması

Portum basit ve kolay kullanımlı ücretsiz  WordPress Kurumsal Şirket  temasıdır. Bu tema, başarılı çevrimiçi iş girişimleri yaratmanın en güçlü müttefiki. Projeleriniz ister büyük ister küçük, ister zamana göre test edilmiş olsun ister yeni olsun, Portum  WordPress Kurumsal Şirket  teması ile   ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Önceki kodlama deneyimi olmayan kullanıcılar için ideal olan Portum sezgiseldir. WP eklentisi hazır Portum, her türlü ilginç içeriği yan çubuklara entegre etmenizi sağlar. Eklentileri dakikalar içinde ekleyebilir ve ek işlevsellik ve stil seçeneklerinin tadını çıkarabilirsiniz. Güçlü yerleşik araçlar ve kısa kodlar hayatınızı kolaylaştırır. İşletmenizi ince bir sunumla tanıtın. Üçüncü taraf eklentilerine ihtiyaç duymadan fiyatlandırma planlarınızla ilgili ayrıntılara geçin. Müşterilerinizin sizi Google Haritalar API’sı entegrasyonu ile nerede bulacağını bilmesini sağlayın. Düzen ve animasyon seçenekleri ile oynayın ve web sitenizi canlı hale getirin.  Şimdi Portum’u dene!

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİR   DEMO

Gazete X –  Magazin Dergi WordPress Teması 

Magazin Dergi WordPress Teması

Gazete X,WordPress  teması   indirilebilen dergiler ve gazeteler için kullanılabilecek ücretsiz bir temasıdır. Bootstrap tabanlı ve WordPress Customizer ile yönetilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, yayınları eklemek için harika bir reklam banner’ı da vardır. Gazete X, ızgaralarda ayrılmış 4 kategoriye sahiptir. Bunlar: editoryal, olaylar, en son haberler ve dünya haberleri. Sezgisel arama çubuğuyla yayınlara gidin. Yüksek veya düşük ölçekte herhangi bir iletişim amacı için bir temadır. Ayrıca bloglar için harika sayfalar ve sosyal medya düğmeleri olan bir topbar da bulacaksınız! Bu harika basit tema ile eğlenin! Gazete X’i dene!

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİR   DEMO

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık