DOLAR: 5.69 TL
EURO: 6.29 TL

Twitch’ten “Twitch Studio” Atağı

1 ay önce
56 kez görüntülendi

Twitch, OBS’e rakip olarak Twitch Studio’yu duyurdu.

Şimdiye kadar canlı yayın yapan yayıncılar, OBS ve diğer üçüncü parti yazılımlara başvurmak zorunda kalıyorlardı. OBS’in ayrıntılı ayarları da birçok yeni başlayan yayıncıyı çileden çıkartıyordu. Bugün itibariyle bir sonraki Dr. Disrespect, Lirik veya Shroud olmayı umanlar için başka bir seçenek var: Twitch Studio.

Twitch’in ilk masaüstü yayın uygulaması, şimdilik kapalı beta sürümünde ancak katılmak için başvuruda bulunabilirsiniz. Twitch, insanların bilgisayarlarından, PS4 veya Xbox One konsollarından canlı yayın yapmalarını kolaylaştırmak için uygulamasını duyurdu. Twitch Studio; OBS, Streamlabs OBS veya xSplit gibi uygulamalara rakip olacak.

Twitch Studio, temel olarak insanların zahmetsiz bir şekilde yayın yapmaya başlamasına yardımcı olmak için tasarlanmış. Söylenenlere göre mikrofonunuzu ve kameranızı ayarlayıp canlı yayınınızda bazı görsel efektler için bir şablon seçtikten sonra, hızlı bir şekilde canlı yayına başlayabileceksiniz.

Gelecek aylarda Twitch, yeni uygulaması Twitch Studio’ya bazı yenilikler ekleyecek. Bu yeniliklerden birisi, kullanıcının izleyiciler ile yazışabilmesini iyileştirecek. Diğer yenilikler ise panelin kontrolünü kolaylaştıracak.

Twitch’ten “Twitch Studio” Atağı Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık