DOLAR: 5.69 TL
EURO: 6.29 TL

Sitenizi Mobil Duyarlı Hale Dönüştürecek 5 WordPress Eklentisi

11 ay önce
540 kez görüntülendi

WordPress Sitenizi Mobil Uyumlu Yapan 5 Eklenti

1- WPtouch Mobile Plugin

 

WPtouch Mobile Plugin warez full indir

WPtouch Mobile Plugin, kullanıcılarının sitelerini  kolayca mobil uyumlu hale getirmesine  olanak tanıyan, WordPress için kullanışlı bir mobil site eklentisidir. Çok çeşitli kişiselleştirme seçenekleri ve ayarları ile sitenizi tam istediğiniz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Eklenti, başlamanıza yardımcı olacak zarif bir tema ile de gelir.

Bir ziyaretçi web sitenize bir mobil cihazdan eriştiğinde, WPtouch Mobile Plugin otomatik olarak sitenizin mobil cihazlar için optimize edilmiş bir sürümünü onlara görüntüler. Bu, web sitenizin her zaman devam etmeye hazır iki sürümüne sahip olacağınız anlamına gelir.

WPtouch Mobile Plugin, teknik uzmanlıklarına bakılmaksızın her türlü kullanıcı için kullanımı kolaylaştıran sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Aslında, WordPress’in yeni kullanıcıları, WPtouch Mobile Plugin‘in üstün kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunan iyi kodlanmış bir çözüm olduğunu bildiriyor.

WPtouch Mobile Plugin, web yöneticileri arasında popülerliğini artıran Google Mobile testinden geçer. Ücretsiz sürümün dikkat çekmesi son derece kolaydır ve işleri daha da ileriye götürmeye hazır olduğunuzda, daha gelişmiş işlevler için pro sürümüne geçebilirsiniz. Premium sürümle, kullanıcılar sitelerinin mobil sürümüne reklam ekleyebilir ve tıklamalarla potansiyel olarak geliri artırabilir. Premium sürüm, kullanıcıların birkaç dakika içinde kusursuz bir mobil site kurmasına yardımcı olmak için bir ton özel, mobil cihazlar için optimize edilmiş temalarla birlikte gelir.
Daha fazla bilgi için, kullanıcılar kullanmaya başlamak için eklentinin kapsamlı, mobil dostu kılavuzunu inceleyebilirler. WPtouch Mobile Plugin, hem web yöneticilerine hem de sitenin ziyaretçilerine büyük bir değer sunan, en iyi (ve en çok indirilen) mobil site eklentisinden biridir.

DAHA FAZLA BİLGİ / DEMO

2. Any Mobile Theme Switcher

 

Any Mobile Theme Switcher

Mobile Theme Switcher  Mobil Tema eklentisi, ile sitenizi mobil cihazlara duyarlı hale getirmenın en güzel yollarından birtanesidir.. Eklenti, web sitenizi açmaya çalışan aygıtın mobil tarayıcısını algılayarak çalışır ve önceden belirlenmiş seçeneklere göre bir temayı görüntüler. Bu basit, sezgisel eklenti, zahmetsizce tamamen mobil duyarlı bir site oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Eklenti, kullanıcının yüklendikten ve etkinleştirdikten sonra gezinmesi için bir ton ayar sunar. Kullanıcılar farklı mobil cihazlar ve tarayıcılar için görüntülenecek farklı bir tema seçebilir. Eklenti, iPhone, iPod, Palm OS, Android, Android Tab, Windows Mobile, Blackberry ve Opera Mini’yi hareket halindeyken algılayabilir. Bu göze çarpan özellik, web yöneticilerinin ayarları bir kez uygulayabilmelerini ve tekrar tekrar endişelenmelerine gerek kalmamasını sağlıyor.

Mobile Theme Switcher eklentisinin ücretsiz sürümü, sunulan bir çok özelliğe sahip değildir, ancak işleri başlatmak için harika bir yoldur. Eklentinin pro sürümü, W3 Total Cache eklentisiyle sorunsuz bir şekilde çalışır ve farklı mobil cihazlara ayrı ana sayfalar sunar. Tüm bunlara ek olarak, aynı zamanda kolay mobil yer işareti için entegre QR kodu ile birlikte geliyor.

Kullanıcı yorumları, web yöneticilerinin çoğu, ziyaretçilerinin web sitelerine kolayca erişebildiğini söyleyen alt tema özelliğinden etkilendiklerini göstermektedir. Sitenizi mobil uyumlu hale getirmek için basit bir mobil tema eklentisi arıyorsanız, herhangi bir Mobil Tema Değiştirici kesinlikle denemeye değer.

DAHA FAZLA BİLGİ / DEMO

3. WordPress Mobile Pack

 

WordPress Mobile Pack indir

WordPress Mobile Pack eklentisi, web yöneticilerinin mevcut içeriklerini farklı platformlarda uyumlu bir mobil web uygulamasında paketlemelerine olanak tanır. Bu eklenti, blogcuların, içerik küratörlerinin ve yayıncıların, blog’larının içeriğini gerçekte bir mobil uygulama oluşturmadan açıklamalarına yardımcı olmak için özellikle hedeflenmiştir.

Bu eklenti ile WordPress sitenizi mobil cihazlar için optimize ettikten sonra siteniz bir mobil uygulama gibi görünecek ve hissedilecek, ancak kullanıcılar mobil tarayıcılarından erişmeye devam edecek. WordPress Mobile Pack eklentisi, bu tür bir çözümle her iki dünyanın en iyisini sunar.

Eklenti Safari, Google Chrome, Android yerel tarayıcıları, Internet Explorer 10 ve Firefox dahil olmak üzere tüm önemli tarayıcıları destekler. WordPress Mobile Pack‘in en iyi özelliklerinden biri, sitenizin mobil uyumlu ve sorunsuz bir süreç oluşturmasını sağlamasıdır. Bir geliştiriciyi işe almak veya karmaşık kodlarla karıştırmak zorunda kalmayacaksınız.

Bu eklentinin sunduğu bir başka şaşırtıcı özellik de, sitenizin ziyaretçilerine bir uygulama göz atma deneyimine benzeyen, mobil cihazlar için optimize edilmiş bir web tarama deneyimi oluşturmasıdır. Bu şekilde, siteniz için belirlenmiş bir uygulama oluşturmak için bankayı kırmanız gerekmeyecek. Cihazın ve kullanıcıların sitenize erişmek için kullandıkları tarayıcıyı tanımanın yanı sıra, eklenti de cihazlarının yönüne duyarlıdır. Mobil cihazlarının portre modunda veya yatay modda olup olmadığı, sitenizin sitelerine en uygun şekilde uyacak şekilde tamamen değişecektir.

Eklentinin özelleştirme seçenekleri, görünümüne kadar uzanır. WordPress Mobile Pack, sitenizin görüntülemesine unutulmaz bir mobil tarama deneyimi sunmak için alternatif olarak kullanabileceğiniz 6 farklı tema seçeneğiyle birlikte gelir. Ayrıca, işinizin markasına daha iyi uyacak şekilde renk paletini, tipografisini ve sayfa öğelerini değiştirerek temayı kişiselleştirmenizi sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ / DEMO

4. WordPress Mobile Detector

WordPress Mobile Detector

Mobile Detector,tek bir satır kod yazmaya ihtiyaç duymadan siteniz mobil uyumlu hale getirmenin en kolay yollarından birtanesidir.  Sitenizi iPhone, Android, iPad ve Windows cihazları da dahil olmak üzere tüm büyük mobil cihazlar için mobilize etmenizi sağlar.Mobile Detector  eklentisi, sayesinde  ziyaretçilerinizin sitenize erişmek için hangi mobil cihazını kullandığını tespit ederek çalışır ve ardından tarama deneyimlerini geliştirmek için özel, mobil uyumlu bir tema görüntüler.

Bu eklenti, WordPress için en popüler mobil sitesi uygulaması olmasa da, kesinlikle başlamanıza yardımcı olacak doğru özelliklere sahiptir. Sezgisel, kullanıcı dostu arayüzü anlamak ve gezinmek kolaydır. Teknoloji meraklılığınız ne olursa olsun, bu eklentiyi sitenizde kurmak konusunda sorun yaşamayacaksınız.

WordPress Mobile Detector eklentisiyle sunulan standout özelliği, her ikisi için de optimize edilmiş bir temaya sahip olarak hem akıllı telefonlara hem de standart mobil cihazlara hizmet vermesidir. Eklenti ayrıca görüntü yeniden boyutlandırma, biçimlendirme içeriği ve sitenizin sunduğu değeri hızlandıracak mobil istatistikler gibi çok sayıda gelişmiş özellik ile birlikte gelir.

WordPress Mobile Detector eklentisi, çekirdeğe tamamen interaktif bir yerleşik tema editörü ile birlikte gelir. Web yöneticileri ve web tasarımcıları, bu tema düzenleyicisinden en iyi şekilde yararlanarak sitelerinin mobil uyumlu sürümü için özel olarak mobil cihazlar için optimize edilmiş bir tema oluşturabilir veya önceden oluşturulmuş temalardan birini düzenleyebilir. Eklenti, son derece hızlı yüklenen ve verimli bir tarama deneyimi sağlamak için performans optimize edilmiş 11 mobil tema ile birlikte gelir. Eklenti, WordPress siteleri, bloglar, iş siteleri, kurumsal siteler ve hatta çevrimiçi mağazalar için her tür temaya sahiptir.

WordPress Mobile Detector eklentisi kullanmaya başlamak için WordPress eklenti deposundan ücretsiz olarak indirebilirler. Bir sonraki seviyeye geçmek için hazır olduğunuzda, eklentinin canlı bir önizleme özelliğine ek olarak gelişmiş seçenekler sunan bir premium versiyonu da vardır.

DAHA FAZLA BİLGİ / DEMO

5. WP Mobile Edition

WP Mobile Edition indir

WP Mobile Edition, mobil ziyaretçileriniz için duyarlı bir site oluşturmanıza yardımcı olacak tüm doğru özelliklere sahip WordPress için tamamen mobil bir site eklentisidir. WP Mobile Edition eklentisi, sitenizin görüntülemesine olağanüstü performans sunmak için tamamen optimize edilmiştir.

Eklenti iPhone’lar, Android cihazlar ve Windows telefonları ile uyumludur. Web yöneticilerinin mobil sitelerini tek bir satır kodlamadan tamamen özelleştirebilmelerini sağlayan sezgisel ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Bu, işi bitirmek için bankayı kırmak veya bir geliştirici kiralamaktan kurtarır. İki ana dikkat çeken özellik, mobil anahtarlayıcı işlevselliği ve standart mobil tema.

Mobil anahtarlayıcı, ziyaretçilerinizin hangi cihazı kullandığını otomatik olarak algılar ve standart masaüstü temasını veya bir mobil temayı buna göre yükler. Listemizdeki diğer bazı eklentilerin aksine, WP Mobile Edition inanılmaz derecede kullanışlı bir yapıya . Kullanıcılar yalnızca mobil kullanıcılara gösterilecek tek bir mobil temayı seçebilir. Bu, esas olarak, ziyaretçilerinizin, sahip oldukları mobil cihazdan bağımsız olarak aynı mobil sayfayı görecekleri anlamına gelir. Bazı durumlarda, bu, sitenizin görüntülenme alanı arasında marka bilinirliği oluşturmaya ve farklı mobil cihazlar için birden fazla mobil tema tasarlamanıza gerek kalmadan tasarruf sağladığından daha iyidir.

WP Mobile Edition eklentisiyle sunulan bir diğer yararlı özellik ise, sitenizin ziyaretçilerinin, isterlerse masaüstü temasıyla mobil tema arasında manuel olarak geçiş yapmalarına izin vermesidir. Bu hafif eklenti, kutudan çıkar çıkmaz geniş bir tema özelleştirme seçeneği ile birlikte gelir. Genel olarak, inanılmaz özellik bakımından zengin bir eklentidir ve sitenin mobil sürümü üzerinde tam kontrole sahip olmak isteyen herkes için bir fırsattır.

DAHA FAZLA BİLGİ / DEMO

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık