DOLAR: 6.08 TL
EURO: 6.80 TL

Payitaht Abdülhamid 56. Bölüm

7 ay önce
1.205 kez görüntülendi

Payitaht Abdülhamid 56. Bölüm


Payitaht Abdülhamid 56. Bölüm izle

TRT 1 ekranlarında tarihi güçlü bir şekilde izleyici kitlesine aktaran Payitaht Abdülhamid 55.bölümüyle yeni yayın dönemindeki vazgeçilmez yerini aldı. Payitaht Abdülhamid son bölümde; Osmanlı’nın çöküşünü hazırlayacak hain planlar kuruldu. Mühim gelişmelerin aktarıldığı Payitaht Abdülhamid 56.bölüm bu akşam

Tarih severlerin heyecanla izledikleri Payitaht Abdülhamid 55. bölümüyle yine izleyenlere istediğini verdi. Payitaht Abdülhamid’in 56. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Payitaht Abdülhamid’in son bölümünde neler oldu?

payitaht abdulhamid 56. bölüm canlı izleAbdülhamid devleti ayakta tutmak için var gücüyle çalışmaktadır. Yeni atadığı paşaları vazifelendirir. Bu arada, Rothshild’in önderliğinde dünyanın para baronları Osmanlı’yı bölmek ve paylaşmak üzere Mısır’da toplanıp anlaşır.

Halil Halid, Abdülhamid’den yeni vazifesini alır. Payihat’ın sokaklarını saran zehirli bir sarmaşık vardır; sarmaşığın kökünü kazımak için eski arkadaşlarını arar.
Osmanlı’nın ezeli düşmanı Rotschild’in kızı Şivenaz, sahte bir kimlik altında saraya kıymetli bir misafir olarak girmeyi başarır.

Payitaht Abdülhamid 56. Bölüm,Payitaht Abdülhamid 56. Bölüm izle,Payitaht Abdülhamid 56. Bölüm full izle,Payitaht Abdülhamid 56. Bölüm donmadan izle,Payitaht Abdülhamid 56. Bölüm hd izle,Payitaht Abdülhamid 56. Bölüm canlı izle,Payitaht Abdülhamid 56. Bölüm donmadan hd izle

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık