DOLAR: 5.80 TL
EURO: 6.61 TL

Kalk Gidelim 41. Bölüm İzle

8 ay önce
209 kez görüntülendi

Kalk Gidelim 40. Bölüm

TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kalk Gidelim dizisinin yeni bölümü 13 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.


Kalk Gidelim 40. Bölüm izle

Başrollerinde Ufuk Özkan, Erkan Sever ve Emin Gürsoy gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kalk Gidelim bu hafta yayınlanacak mı?

Mustafa Ali’nin ayarladığı dondurma firmasının süt çiftliğine yaptığı 20 milyon liralık teklife Seyfettin’in ne cevap vereceği merak konusudur. Seyfettin süt çiftliğini satmamaya kararlı olsa da, Mustafa Ali yüzünden kafası karışmıştır. Dudu ve Duru, düğün için hazırlıklarını yaparken, kız babası olan Mustafa Ali ile Halil de kızları evden uçup gideceği için, apayrı bir duygusallık içine girerler.

Başrollerinde Ufuk Özkan, Erkan Sever ve Emin Gürsoy’un yer aldığı Kalk Gidelim dizisinin 41. bölümü 13 Ekim Cumartesi akşamı TRT 1 ekranlarında olacak.

Dizinni müdavimleri sıkı sıkıya sarılmakta. Kalk Gidelim ciddi bir izleyici kitlesini sürüklüyor ve reytinglerde de oldukça iyi noktada…

Dizinin her bölümü de izleyiciler için ayrı bir keyif kaynağı olmuş durumda. Cumartesi günü ekranda dizi enflasyonu yaşanıyor… Ancak buna rağmen Kalk Gidelim çok ciddi bir sorun yaşamamakta.

Bu noktadan devam ederse sezon boyunca Kalk Gidelim’in sadık izleyicisini kaybetmesi pek mümkün gözükmüyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık