DOLAR: 5.71 TL
EURO: 6.43 TL

Diriliş Ertuğrul 133. bölüm fragmanı! Ertuğrul tuzağı çözüyor

5 ay önce
320 kez görüntülendi

Diriliş Ertuğrul 133. bölüm ! Ertuğrul tuzağı çözüyor


Bugün ekrana gelen 2. fragmanda; Osman, babasına evliliği ile ilgili endişelerinden söz ediyor. İlbilge, Selcan, Hafsa ve Hayme Ana’ya Osman ve Ertuğrul’un diğer çocukları ile ilgili korkularını anlatıyor. İlbilge ’İşim kolay olmayacak, annesinin yerini alacağımı sanır’ der. Ona güç veren de Hafsa Hatun olur.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? BÖLÜM ÖZETİ

Ertuğrul, İlbilge’yi istiyor. İlbilge de tüm aile üyelerinin yanında bu teklifi kabul ediyor. Emir Bahattin, ‘bu ne demek oluyor’ diye çıkışıyor. Ertuğrul sözü Beybolat’a veriyor. Emir Bahattin, altınların çalındığını öğreniyor. Beybolat teklife yanıt vermeden kadınları dışarı çıkarıyor. Emir Bahattin’in Kervansaray’a gidip araştırma yapmak istiyor. Ertuğrul savunmasını hazırlayıp hazırlamadığını soruyor.

Diriliş Ertuğrul son bölümde; Beybolat Bey iki oba arasındaki bağları kuvvetlendirmek, hayırlı bir işle mühürlemek ister. Beybolat, Sırma ile hayırlı işi tamamına erdirmek isterken gönlü Ertuğrul’a meyleden İlbilge’nin yüreği kan ağlamaktadır. Yeni bölüm fragmanı ile seyirci karşısına çıkan diziye Ertuğrul için tasarlanan gizli planlar damga vuruyor.

Diriliş Ertuğrul’un 133. bölüm yeni fragmanı ile nefes kesti. Son bölümde; Beybolat’a Ertuğrul’u bitirmesi için emir verilir. Hayırlı bir iş için atılan adım, Ertuğrul ve İlbilge’nin izdivacı iki obanın birliği için mihenk taşı olacaktır. Son bölümün peşinden yayınlanan yeni fragmanda sular durulmuyor. Diziye usta oyuncu Engin Benli dahil oldu.

Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümüne, Beybolat’ın, zehirlenmesi neticesinde İlbilge’nin kollarında ölümle burun buruna gelmesi, Dragos’un Ertuğrul’u sırtından bıçaklayarak öldürmek için hamlesi damga vurdu. Ertuğrul’un herkesi paniğe, korkuya sevk eden baskını, Bahattin’in sırlarla ölümü dikkat çekti. Yeni bölüm fragmanı…

Diriliş Ertuğrul dizisi bu akşam yayınlanacak yeni bölüm öncesi 2. fragmanı ile ekranlara geldi. Yeni fragmanda; Ertuğrul, zekice kurguladığı planın bir parçası olarak Dragos’un yerine geçen Uranos’la anlaşma yapıyor. Fragmana; Ertuğrul’un, akrabalık ilişkilerini geliştirmek için attığı adım damga vuruyor. Ertuğrul, tarihte sadece Halim’e Hatun ile evlilik yapıyor. İsteme olayı gerçekleşen yeni bölümde tarihi gerçeklere sadık kalınacak mı merak konusu…

Düşmanların iliğini kurutan Ertuğrul’un, düşmana karşı zehri aklı ve pusatıdır. Zekice hazırlanan plan sonrası İlbilge kurtarılır. Dilden dile dolaşan Beybolat’ın öldüğü haberi ise planın parçasıdır. Kalede tek başına kalan Ertuğrul, Uranus’un boğazına dayadığı kılıçtan zekice sıyrılmayı başarır. 131. yeni bölüm fragmanı yayınlanan dizide heyecan dorukta!

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık