DOLAR: 5.81 TL
EURO: 6.56 TL

Avea Gel Dene Tarifeler kampanyası

8 ay önce
322 kez görüntülendi

 Avea Gel Dene Tarifeler kampanyası ,Türk Telekom’dan herkese ‘Gel Dene’ diyen yeni mobil tarife kampanyaları

Türk Telekom mağazalarına gelerek veya Gel Dene 1GB tarifesi için GELDENE 1GB, Gel Dene 3GB tarifesi için GELDENE 3GB, Gel Dene 5GB tarifesi için GELDENE 5GB yazıp 5555‘e göndererek Gel Dene Tarifelerine geçiş yapabilirsiniz.

Gel Dene 1 GB Tarifesi her yöne 600 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB cepten internet, Gel Dene 3 GB Tarifesi her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 3 GB cepten internet, Gel Dene 5 GB Tarifesi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 5 GB cepten internet içermektedir. İlgili faydaların tüketilmesi durumunda aşağıdaki tabloda yer alan yurtiçi ücretleri geçerli olacaktır.

Müşterilerimize Şimdi 32 TL’den başlayan fiyatlarla Gel Dene Tarifeleri!
Avea Gel Dene Tarifeler kampanyasıGel Dene 1 GBGel Dene 3 GBGel Dene 5 GB
Taahhütlü Aylık Ücret **32 TL*40 TL*47 TL*
Taahhütsüz Aylık Ücret **42 TL50 TL57 TL
Aylık Ücretsiz Cepten Internet1 GB3 GB5 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi600  DK750 DK1000 DK
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS1000 SMS1000 SMS1000 SMS

Belirtilen indirimli fiyatlar, Gel Dene 1 GB, 3GB, 5GB tarifelerine Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden geçiş yapıp, 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerde kalmayı taahhüt veren bireysel faturalı müşterilerimiz için geçerlidir. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.

Gel Dene Tarifeler’den birine numara taşıma, yeni hat tesisi ve faturasızdan geçiş yoluyla gelmiş müşterilerimiz, bu tarifelere geliş tarihinden itibaren ilk 90 gün içerisinde diğer Gel Dene Tarifeler’e tarife değişikliği ile geçiş yapmaları durumunda tabloda yer alan taahhütlü ve taahhütsüz ücretler üzerinden 10TL indirimli tutardan ücretlendirileceklerdir.

 

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında mobil hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

NOT: Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Kaynak:https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/gel-dene-tarifeler-mevcut.aspx

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık