DOLAR: 6.08 TL
EURO: 6.80 TL

Avea Aşmayan 6GB tarifesi

7 ay önce
224 kez görüntülendi

Türk Telekom’dan Haftada 2 Gün Hediye İnternet  ile Aşmayan Tarifeler!

38 TL/AyHer Yöne Konuşma : 1000 DK  >  Her Yöne Mesajlaşma : 1000 SMS > Cepten İnternet : 6 GB

Ayda sadece 38 TL’ye haftada 2 gün hediye internet* ile avantajlı Aşmayan 6GB tarifesi Türk Telekom Mağazalarında! Üstelik Aşmayan 6GB tarifesiyle internet aşım derdiniz son buluyor!

Numara taşıma, yeni hat tesisi ve Türk Telekom Mobil hattının, Taraftar ve diğer iş birliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla Aşmayan 6GB tarifesine kayıt olan müşterilerimizin 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere ilk 12 fatura dönemi boyunca tarife ücreti 38 TL, ikinci 12 fatura dönemi boyunca tarife ücreti 41 TL olarak uygulanacaktır.

Aşmayan 6GB Tarifesi
İlk 12 Ay Taahhütlü Aylık Ücret*38 TL *
İkinci 12 Ay Taahhütlü Aylık Ücret**41 TL *
Taahhütsüz Aylık Ücret***48 TL **
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet6 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi1000 Dk
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS1000 SMS
İnternetiniz Bittiğinde Aşım ÜcretlendirmesiYurt İçi internet aşım ücretlendirmesi bulunmamaktadır.
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne90 Kr/Dk
SMS Ücreti90 Kr/SMS
MMS Ücreti1,25 TL/MMS

 

Tüm Ücretlendirme Detayları

Tarife kapsamında sunulan cepte internet kullanım hakkı tükendiğinde, hatta tanımlı başka internet hakkı yok ise, internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, müşteri hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom, müşteriye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, müşteriyi ikaz edebilir ve/veya müşteriden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya müşterilik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla diğer operator yönlerini kapsamaktadır.

Tarifede yer alan ve tarifeye ek olarak alınan yurt içi konuşma dakikalarının ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

Detalı Bilgi: bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/Faturali/Tarifeler/asmayan-6gb-tarifesi.aspx

Avea Aşmayan 6GB tarifesi Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık