DOLAR: 5.91 TL
EURO: 6.52 TL

Apple Music Çalma Listesini Güncelledi

1 ay önce
20 kez görüntülendi

Apple, 2008 yılından beri reklam filmlerinde kullandığı parçaları bir araya getirdiği Apple Music çalma listesini güncelledi.

Ticaret sektörünün en önemli yapı taşlarından bir tanesini reklamlar oluşturuyor.  Reklam çalışmalarına büyük bir önem veren şirketlerden bir tanesi de Apple. ABD merkezli teknoloji devinin reklamları genelde ilgi çekici ve sanatsal oluyor. Ayrıca Apple her reklam filminde, tonlarıyla akılda kalacak müzik seçimi yapmaya özen gösteriyor. Şimdiyse Apple, 2008 yılından beri reklam filmlerinde kullandığı müziklerin tamamını bir araya getirerek kullanıcıların Apple Music üzerinden bu müziklere erişebilmeleri için hazırlanan çalma listesine yeni eklemeler yaptı.

Apple’ın yaptığı eklemeler, şirketin geçtiğimiz hafta tanıttığı iPhone 11 serisinde kullanılan müzikleri içeriyor. Ancak ülkeler arası sınırlamalar nedeniyle listenin tamamı, herhangi bir Apple Music abonesi tarafından dinlenilemeyebiliyor.

Apple’ın “Heard in Apple Ads” çalma listesinde şu an için 99 parça bulunuyor. Bu parçaların hepsi, Apple reklamlarında kullanılmış durumda ve listenin toplam uzunluğu yaklaşık 6 saat.

Apple Music Çalma Listesini Güncelledi Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık