DOLAR: 5.90 TL
EURO: 6.51 TL

Eklem Ağrılarına 5 Denenmiş Çözüm

2 ay önce
109 kez görüntülendi

Eklem Ağrılarına 5 Denenmiş Çözüm

1: Her gün zencefil Yakın dönemde Miami Üniversitesinde yapılan bir çalışma, günde 2 kapsül zencefil tüketmenin eklem a-ğrısı ve enflamasyonuna iyi geldiğini ortaya çıkartmıştır.

2: Sabahları yeşil çay Yeşil çayın içerdiği a-ntioksidanlar artrit ve eklem a-ğrısı ile s-avaşıp oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Her sabah bir bardak içmeyi unutmayın.

3: E vitamini, en büyük yandaşınız. E vitamininin artrite karşı olan faydalarını biliyor musunuz? Günde iki kapsül almanızı öneriyoruz. E vitamini kapsüllerini eczane veya sağlıklı ya-şam mağazalarından alabilirsiniz. Ayrıca pek çok yeşil yapraklı sebze de E vitamini içerir.

4: A-ğrınızı azaltıp ruh halinize iyi gelecek besinler. Taze ürünler tüketin, özellikle de sebze ve meyve. Kuru meyveler: Badem, antepfıstığı ve benzeri yemişler sağlıklı birer enerji kaynağıdır. Limon suyu: Limon suyu ihtiyacımız olan a-ntioksidanları almamızı sağlar ve daha e-tkili olması için sabahları içilmelidir.

5: Balıkyağı: Eklem a-ğrılarının ş-iddetini azaltmaya yardımcı olduğu kanıtlanmış bir Omega 3 kaynağıdır. Organik elma sirkesi: A-ğrıyı azaltmaya yardımcı olur ve genel sağlığınız için yararlıdır. Kinoa ve Amarant: Süper besin olarak adlandırılan bu tahıllar hem tükettikçe size harika faydalar sağlayacak hem de eklem a-ğrısını azaltmaya yardımcı olacaktır. alıntıdır.sagligabiradim.com

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık